custom-banner

Regionálny riaditeľ (Ref. č.: 1-11-36295/PF)

26.06.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
2000 - 2500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Skvelá pracovná príležitosť v riadení prevádzok v gastronomickej oblasti!
Hľadáme kvalifikovaného a ambiciózneho kandidáta na pozíciu REGIONÁLNY RIADITEĽ.

Vašou úlohou bude:
- Riadenie a zodpovednosť za priradené závodné prevádzky
- Komunikácia s vedúcimi prevádzok, personálom a stravovacími komisiami
- Zodpovedanie za hospodársky a ekonomický výstup svojich regiónov, prichádzať s novými možnosťami a ideami pre ich zlepšenie
- Komunikácia s klientmi
- Koordinovanie, motivovanie a podpora svojich zamestnancov
- Zabezpečovanie prevádzkových štandardov
- Hľadanie riešení vzniknutých problémov operatívy
- Pravidelný reporting nadriadeným

Benefity a ďalšie výhody:

Služobné auto na súkromné účely.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky na danú pozíciu sú:
- Skúsenosti z oblasti stravovania alebo hotelierstva min. 3 roky
- Zodpovednosť za hospodárske výsledky viacerých prevádzok súčasne
- Riadiace schopnosti
- Znalosti z oblasti ekonomiky a financií
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni