custom-banner

Si zo Žiliny, Prešova, Košíc alebo Tatier? Staň sa regionálnym redaktorom pre Zoznam.sk/regióny

26.05.2021 Zoznam, s.r.o.

Miesto práce: Košický kraj, Prešovský kraj, Žilinský kraj; Vysoké Tatry
Pozícia / odvetvie: Média a žurnalistika; Novinár
Ponúkaný plat (základná mzda): 300 - 800 EUR
Výška mzdy bude upresnená na pohovore a bude sa odvíjať od tvojich schopností a skúseností.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Poznáš dobre svoj región? Nebojíš sa práce v teréne? Si zvedavý človek, ktorý má príjemné vystupovanie a vie dobre komunikovať? Staň sa redaktorom portálu regiony.zoznam.sk. Obsadzujeme pozíciu regionálneho redaktora pre Žilinský, Košický, Prešovský kraj a taktiež hľadáme redaktora aj vo Vysokých Tatrách.

Čo bude tvojou úlohou na tejto pozícii?
• vyhľadávanie zaujímavých tém,
• získavanie tipov a kontaktov,
• písanie vlastných textov,
• fotografovanie a natáčanie videí.

Benefity a ďalšie výhody:

• vysoká miera samostatnosti, radi ti dáme voľnú ruku v práci
• kolektív, v ktorom ti bude veselo
• vstupenky do kina na predpremiéry filmov a na kultúrne podujatia

Ukáž nám, že si človek, ktorého hľadáme. Okrem svojho životopisu nám zašli aj dva tebou pripravené články.
Do výberového procesu zaradíme iba tých uchádzačov, ktorí splnia podmienku zaslania ukážok vlastných prác.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B1

- všeobecný prehľad,
- proaktívny prístup,
- vzdelanie so zameraním na žurnalistiku či masmédiá, prípadne vybudovaná sieť kontaktov je výhodou,
- samostatnosť, odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať pod časovým tlakom,
- schopnosť rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky,
- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky,
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti.