Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Práca v Nitre - operátor výroby - plat až 1170€ - ubytovanie a doprava zabezpečené!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na výrobnej linke, v takte

- voľné pozície v prevádzkach: montáže, karosárne, lakovne a kvality

- práca v špičkovo vybavenom pracovnom prostredí

Plné zaškolenie v Tréningovej akadémii, kde zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 905€ / 935€ + motivačná odmena do výšky 15% + zákonné príplatky + 13.plat

Benefity a ďalšie výhody

- ZMLUVA NA DOBU NEURČITÚ
- NÁSTUP PRIAMO DO KMEŇA SPOLOČNOSTI

- nástupná mzda 905€ - 935€ ( v závislosti od skúseností)
- motivačná odmena až do výšky 15%
- 13. plat
- zákonné príplatky
- autobusová doprava ZADARMO z rôznych okolitých miest aj obcí
- príspevok na dopravu vo výške 20 EUR mesačne (v prípade, ak nebudete využívať autobusovú dopravu)
- stravovanie len za 1 EUR
- možnosť ubytovania (ak bývate nad 70 km od Nitry môžete využiť ubytovanie v blízkosti závodu so zabezpečenou bezplatnou dopravou z/do práce)
- 300 EUR ročne na svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy
- príspevok na DDS

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak máte záujem o prácu, neváhajte a pošlite svoj životopis. Ak by Vám nevyhovovala táto ponuka, máme množstvo iných.

Nájdeme Vám prácu podľa Vašich predstáv.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- pracovitosť

- zodpovednosť, spoľahlivosť

- zmysel pre detail

- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie