Práca pre zváračov, práca len na jednu zmenu!!!

26.05.2021 ZOVOS - EKO, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: - Čab 268, 95124
- Komjatice, 94106

Nitriansky kraj
Pozícia / odvetvie: Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,80 EUR/hod.
k základnej hod. mzde je vyplácaná pohyblivá zložka mzdy do 15% + 30 € dochádzkový bonus + príplatky na základe ZP.
Práca na živnosť 8,50 €/hod., možnosť zárobku okolo 1500 € a viac.
Termín nástupu do práce: od 10.6.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zváračské a zámočnícke práce na veľkoplošných kovových konštrukciách podľa výkresovej dokumentácie

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnávateľ poskytuje množstvo finančných a nefinančných benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Nie

- platné zváračské oprávnenie ZM1(CO2)
- čítanie výkresovej dokumentácie