Technológ - Nástrojár (Lisovacie nástroje)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    Od 1.500 EUR / mesiac + prémie. Konečná výška mzdy bude dohodnutá v závislosti od skúseností kandidáta.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Klient, pre ktorého obsadzujeme pracovnú pozíciu ponúka najmodernejšiu technológiu automatického LISOVANIA, zvárania a montáže (komponetov pre Automotive sektor) s podnikmi v Číne, na Slovensku, vo Švédsku a v USA.

Hľadáme skúseného, vysoko motivovaného inžiniera, ktorý zapasuje do tímu k nášmu hlavnému technológovi / nástojárovi.

HLAVNOU NÁPLŇOU PRÁCE JE :
• Práca v software SOLIDWORKS a úprava výkresovej dokumentácie lisovacích nástrojov ( + príprava podkladov pre externých dodávateľov úprav a opráv lisovacích nástrojov)
• Práca na dielni v rámci internej údržby nástrojov / opravy / identifikovanie problémov / brúsenie

Budete sa podieľať na :
• Schvaľovaní strip layoutov a konštrukcii nástrojov a prípravkov u nových projektov
• Konzultácii vyrobiteľnosti lisovaných dielov
• Kontrolných dňoch a buyoff lisovacích nástrojov u dodávateľov
• Predávaní lisovacích nástrojov do seriovej výroby
• FMEA procese
• Zlepšovaní výrobných procesov

Zodpovednosť za :
• Vypísanie záznamu zo skúšok lisovacích nástrojov
• Odstraňovanie problémov vo výrobnom procese
• Vytipovanie a odstránenie možných dôvodov prípadných reklamácií dielov
• Úpravu lisovacích nástrojov, tak aby boli rozmery lisovaných dielov v tolerancii
• Vytipovanie kritických náhradných dielov lisovacích nástrojov a prípravkov
• Výrobnú dokumentáciu náhradných dielov a lisovacích nástrojov
• Opravy a úpravy lisovacích nástrojov

Benefity a ďalšie výhody:

✅ Prémie do výšky 20 % mesačnej mzdy (vyplácané kvartálne)
✅ Profesionálny rast - používanie moderných technológií a postupov v danom segmente
✅ Zamestnanecké benefity budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie pre uchádzača:

Termín nástupu : IHNEĎ / DOHODOU

Všeobecne požadované znalosti:

• Prax na obdobnej pozícii
• Prax s prácou v software SOLIDWORKS (príp. obdobnými ako CATIA, Pro / Engineer)
• skúsenosti s konštrukciou a opravou lisovacích nástrojov pre lisy od 100t - 630t (prípadne vstrekovacie a lysovacie formy)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vyššie odborné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Iné znalosti:

SolidWorks