Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracovník v automobilovom priemysle s platom až 1000€. Práca aj pre ženy!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Práca zahŕňa montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
  • Pracuje sa podľa stanovených noriem a presných pracovných postupov
  • Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
  • Vizuálna kontrola, balenie a následne označovanie hotových výrobkov
  • Práca na 3 zmeny

Ponúkaný plat

870 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda od 750€ + Variabilná zložka mzdy až 15% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Benefity a ďalšie výhody

  • Zvýšenie základnej mzdy po odpracovaní 6 mesiacov

  • Príjemné pracovné prostredie

  • Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce

  • Dovolenková a vianočná prémia 500€

  • Variabilná odmena až 15%

  • Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov ZADARMO

  • Poskytovanie nového ubytovania ZADARMO

  • Stravovanie priamo v jedálni (výber zo 4 jedál/ aj bezlepkové jedlo za 0,69 EUR)

  • Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa

  • Koordinátor k dispozícií každý pracovný deň

  • Odmena za odporučenie zamestnanca 50€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis alebo nám zavolajte na tel. čísle: +421948 941 805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

  • chuť pracovať
  • manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav (dobrý zrak)
  • ochota pracovať na 3 zmennú prevádzku
  • ochota vycestovať za prácou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie