Pracovník k olepovačke - nábytkárska firma Levice

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    v prípade uchádzača ktorý už ovláda prácu na danom stroji možnosť úpravy platu.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Nábytkárska firma zaoberajúca sa výrobou nábytku pre hotely, kancelárie a byty. Príjmeme do svojho kolektívu šikovných a zodpovedných pracovníkov ktorým záleží na svojej práci.

náplň práce:
Olepovanie nábytkových dielcov na modernej olepovačke,
skladanie nábytkov, prípadne šikovného záujemcu práca i na CNC strojoch

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej a zabehnutej firme s príjemný prostredím
- práca priamo v Leviciach
- práca na jednu smenu
- soboty sa nepracujú, len v prípade dobrovoľnosti
- po dohode s vedúcim možnosť nadčasov
- kariérny postup

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno