Účtovník/Účtovníčka

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banská Štiavnica

Pozícia / odvetvie

Účtovník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
- kompletné vedenie podvojného účtovníctva v spolupráci s hlavnou ekonómkou, zodpovednosť za jeho správnosť a dodržanie termínov;
- spracúvanie účtovných dokladov (DPH, faktúry, banka, zásoby a sklady, majetok, pokladňa);
- spracovanie bankových dokladov;
- vypracovanie vyšlých a zálohových faktúr;
- sledovanie a účtovanie tržieb registračných pokladníc a e-kasy;
- pravidelný monitoring salda;
- vypracovanie daňových priznaní (DPH, dane z príjmu, účtovnú závierku);
- spracúvanie dane z nehnuteľností, motorových vozidiel;
- mesačné účtovné uzávierky, ročná účtovná uzávierka;
- sledovanie účtovnej a daňovej legislatívy;

Ponúkaný plat

1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

fixná mzda závisí od skúseností uchádzača, môže byť aj vyššia + po skúšobnej dobe k nej prislúcha aj variabilná časť, t.j. 30% prémie a odmeny formou osobného ohodnotenia

Benefity a ďalšie výhody

- Okrem fixného platu v pracovnej zmluve sú pridané po skúšobnej dobe 30% prémie a odmeny formou osobného ohodnotenia. Pravidelné prehodnocovanie mzdy.
- Základná zložka mzdy sa stanovuje na základe odbornej kvalifikácie a môže byť aj vyššia.
- Zabezpečené stravovanie v mieste výkonu práce.
- Teambuildingy.
- Vyplácanie 13teho platu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o túto pozíciu mi pošliteprosím váš životopis na email Ďakujem všetkým uchádzačom za spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- nutná znalosť podvojného účtovníctva, prax v odbore 3 roky
- znalosť programu Pohoda vítaná - uprednostnenie uchádzača
- finančná a ekonomická gramotnosť
- komunikatívnosť /kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa/
- analytické myslenie
- precíznosť, presnosť, spoľahlivosť
- ochota pomáhať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie