Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

PONÚKAME TI KURZ NA VZV !HĽADÁME ŠIKOVNÝCH VODIČOV NA VZV ! PLAT AŽ 1097€! ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE! PRAVIDELNÉ ZÁLOHY !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- pracovná ponuka je na logistike
- obsluha vysokozdvižných vozíkov
- vykládka/nakládka kamiónov
- zásobovanie skladu
- napĺňanie vozíkov distribučných súprav

Upresnenie platových podmienok

1097€ (základná mzda 830€+ VZV prémia 80€ + nočný príplatok 87€ zákonné príplatky + individuálna prémia 100€ príplatky za nadčasy, 13.plat, podiel na zisku)

Benefity a ďalšie výhody

- Ponúkame kurz VZV
- individuálna prémia až do výšky 220€
- VZV prémia vo výške 80€
- ubytovanie prvý mesiac ZADARMO od ruheho mesiaca (80€/mesiac)
- 40% príplatok za nadčas
- 13. plat.
- pravidelné zálohy
- zabezpečená strava v jedálni alebo možnosť objednania si stravu na prevadzku
- možnosť kariérneho rastu
- doprava zabezpečená (Šaľa, Galanta, Trnava, Senica, Hlohovec, Biely Kostol) -- podiel na hospodárskom zisku

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948079864.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz VZV (W1) ak nemáte platný nevadí poskytujeme kurz na VZV

- skúsenosť s prácou s VZV
-  samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, záujem o trvalé zamestnanie manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- nutnosť VP-B

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie