Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Zaujímavá práca technika údržby so mzdou od 1300€!

TRANSFER International Staff k.s.05.08.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Pozícia / odvetvie

Výroba; Inžinier údržby

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuj v stabilnej spoločnosti v oblasti automatizácie a robotike a maj na starosti ich údržbu. Hľadáme človeka, ktorý vie pracovať s robotikou Mitsubishi, Fanuc, ABB a riadiacimi systémami PLC SIMATIC. V prípade, že nemáš tieto skúsenosti ale máš chuť pracovať a rád sa učíš nové veci, pošli nám svoj životopis.
Tvoje úlohy budú:

- budeš inštalovať nové linky ( vrámci zaškoľovania)

- budeš zavádzať nové roboty, PLC automatizačné systémy do chodu prevádzky

- proaktívne zamedzovať možným chybám

- technická podpora výrobných liniek

- upravovanie PLC systémov

- sledovanie efektívnosti výrobných zariadení, zber dát a následné zlepšovanie produktivity  a
znižovanie nákladov

- objednávanie náhradných dielov podľa potreby výroby a ich dokumentácia v systéme

- úprava trajektórií

Upresnenie platových podmienok

1300€-1635€

Benefity a ďalšie výhody

- minimálna výška mzdy je 1300€
- mesačné osobnostné ohodnotenie až do výšky 15%
- bonus za dochádzku 35€
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- príspevky zo sociálneho fondu
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 150€
- čisté pracovné prostredie
- možnosť kariérneho rastu
- dobrý pracovný kolektív, ktorý ti v prípade núdze pomôže
- práca od pondelka do piatku
- berieme aj absolventov, ktorí sa chcú učiť nové veci

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (expert - C2)

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie technického zamerania

- požadovaná prax 1 rok na obdobnej pozícii

- aktívna znalosť anglického jazyka

- schopnosť pracovať v tíme

- práca v programoch MS office, HW

- vodičský preukaz skupiny B

- vyhláška 718 (spôsobilosť v elektrotechnike) §22 (Vyhláška §23)

- ochota pracovať na 3 zmeny

Vodičský preukaz

skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Karol Korba
Tel: 421948343932