custom-banner

SAP PM SENIOR KONZULTANT (Ref. č.: 1-16-36073/PF)

20.06.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; IT konzultant, SAP Špecialista
Ponúkaný plat (základná mzda): 2600 EUR
2600 - 4000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do globálnej spoločnosti hľadáme SAP PM senior konzultanta, ktorého náplňou práce bude:

- implementácia nových riešení
- starostlivosť a údržba existujúcich riešení v SAP PM module
- návrh, vývoj, konfigurácia, dokumentácia a testovanie riešení v SAP podľa funkčných a technických požiadaviek
- úzka komunikácia s tímom developerov
- komunikácia a budovanie vzťahov s klientmi
- poskytovanie expertízy a dohľadu nad SAP procesmi
- inovácie existujúcich procesov z funkčného a technického hľadiska

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:

- preplatené nadčasy/ extra dovolenka za odpracované nadčasy
- 3dni extra dovolenky
- flexibilná pracovná doba a možnosť pracovať z home office
- kontinuálny mentoring a poradenstvo v kariérnom vývoji
- poskytovanie pravidelných hodnotení a podpory pracovného výkonu
- vzdelávanie, tréningy a školenia
- kafeteria- s možnosťou vytvoriť si budget na základe vašich preferencií
- odmeny za znalosť/využívanie nemeckého jazyka (až do 400€ mesačne)
- referal program- odmeny za lojalitu
- transparentnosť štruktúry bonusov
- možnosť pracovať na projektoch v zahraničí
- multisport karta
- sick days
- rodinné bonusy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:
- pracovné skúsenosti v SAP PM module
- skúsenosti s implementáciou, prispôsobením a správou SAP PM modulu
- ABAP znalosti- debugging
- prehľad v SAP architektúre
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka (B2)
- ochotu príležitostne cestovať
- schopnosť riešiť problémy a proaktíny prístup