MAŠKRTKA HĽADÁ PICÉRA

24.05.2021 MATHEWMCCOY, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Podhorany
Nitra
Pozícia / odvetvie: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Nástupný plat je 1000 €.
PO VZÁJOMNEJ SPOKOJNOSTI ZVÝŠENIE PLATU MOŽNÉ!
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

ZDRAVÍME!!! DO FUNGUJÚCEJ Pizzérie Maškrtka HĽADÁME ČLOVEKA NA POZÍCIU PICÉR.

Pizzéria sa nachádza v PODHORANOCH pri NITRE. Ak máte čas, chuť a vidíte sa v tomto druhu aktivity, tak nám volajte na číslo 0903 424 178 alebo pre ďalšie informácie píšte na e-mail (resp. reagujte kliknutím na - Reagovať na ponuku).

NÁSTUPNÝ PLAT JE 1000 EUR. PO VZÁJOMNEJ SPOKOJNOSTI ZVÝŠENIE PLATU MOŽNÉ. ĎAKUJEME ZA SKORÉ OHLASY. ;-)

Informácie o nás si môžete pozrieť aj dohľadaním na FACEBOOKU -> PIZZERIA MAŠKRTKA, alebo zadaním, skopírovaním nižšie uvedeného odkazu do hornej lišty prehliadača:

www.pizzamaskrtka.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B