Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme pracovníkov na všetky oddelenia - výroba nárazníkov do áut. Mzda až 1 100€. Doprava a ubytovanie zabezpečené. Možnosť pravidelných záloh.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pozícia operátora výroby znamená komplentú montáž nárazníka
- zahŕňa to činnosti ako skrutkovanie, vŕtanie, orezávanie, vyrážanie, lepenie a iné. Taktiež náplňou práce môžu byť nákladky a výkladky dopravníkov či vizuálna kontrola.
Práca je v nehlučnej a modernej prevádzke.

Súčasťou pracovnej ponuky je aj kompletné zaučenie na pracovnú pozíciu.

Upresnenie platových podmienok

742€ (rast po skúšobnej dobe) + prémie až do výšky 170€ + príplatky za prácu na nočnej zmene

Benefity a ďalšie výhody

Prijatím do zamestnania získate pravidelný príjem, istoty, prácu pre stabilného zamestnávateľa a mnoho iného.

Medzi ďalšie benefity patria napríklad:

- zvýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe na 793 €
- prémie až do výšky 23%
- zákonné príplatky za zmennosť
- príplatky za nadčasy
- príplatky za sviatok nad rámec zákona
- zabezpečená strava
- DOPRAVA z okolia
- možnosť pravidelných záloh každý pondelok
- pomoc pri riešení exekúcií a s úradnými záležitosťami

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- prax vo výrobe veľkou výhodou

- ochota pracovať na 3 zmeny

- zodpovednosť a spoľahlivosť

- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie