Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Vybuduj si kariéru v automobilovom priemysle. Mzda až 1150 €. Zmluva na dobu neurčitú. Ubytovanie ZABEZPEČENÉ.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nových kmeňvých zamestnancov.
Práca na pozícií: karosárne, lakovne, montáže alebo kvality.
Práca prebieha na výrobnej linke, podľa pracovných postupov a definovaných procesov.
Pracovná pozícia OPERÁTOR VÝROBY je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu. Ponúkame možnosť zaškolenia v našej Tréningovej akadémii.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 905 € + výrobný bonus do výšky 15 % tarifnej mzdy + príplatky podľa ZP = 1150 €

Benefity a ďalšie výhody

- Pracovná zmluva na dobu neurčitú,
- 13. plat,
- Možnosť ubytovania sa,
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce,
- Doprava z blízkeho okolia Nitry zabezpečená,
- Pri využívaní vlastnej dopravy príspevok 20€,
- Strava v závode zabezpečená,
- Možnosť navýšenia základnej mzdy po zaškolení + možnosť kariérneho rastu a vzdelávania sa.

Ak máte pracovné skúsenosti v podobnej oblasti Váš nástupný plat bude 935 €.
Kontaktovaní budú všetci uchádzači, ktorí zašlu svoje CV a zároveň Vás vieme v krátkom čase odporúčiť na osobný pohovor.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- prax v oblasti výhodou ( no nie podmienkou! )
- spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav
- ochota vycestovať za prácou
- ochota pracovať na zmeny ( na 2 alebo 3 zmeny)
- ochota učiť sa nové veci

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie