Sadrokartonisti - Holandsko

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2200 EUR
    520€ - 550€/týždeň netto
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre viacerých klientov do Holandska (personálne agentúry zamestnávajúce odborníkov v stavebníctve a priemysle) sadrokartónistov na rôzne projekty, jednak na inštalácie na stavbách rodinných domov, komerčných objektov ale aj priemyselných budov ako sú obchodné centrá, spoločenské centrá atd.

Náplň práce :
- Príprava materiálu na projekt (profily konštrukcie, dosky, spojovacie materiály, finišovacie materiály...)
- Zameranie projektu
- Stavba nosných konštrukcií
- Osadzovanie sadrokartonových dosák
- Úprava a presadrovanie spojov, vybrusovanie
- Vizuálna kontrola vykonanej práce a následné opravy

Benefity a ďalšie výhody:

- Pracuje sa na holandskú zmluvu
- Overení zamestnávatelia
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka
- Ubytovanie hradené zamestnávateľom

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite kliknutím na email alebo Reagovať na ponuku.
Do predmetu správy napíšte “SADROKARTONISTA V HOLANDSKU”, prípadne volajte 0948 033 511.

Všeobecne požadované znalosti:

- práca je vhodná pre technicky zdatných mužov s praxou na sadrokartonoch min 2 - 4 roky
- vyučený v stavebnom odbore - výhodou
- je potrebné byť manuálne zručný pri montáži a vedieť čítať výkresovú dokumentáciu
- dobrá úroveň nemeckého alebo anglického jazyka u jedného z partie 2 pracovníkov
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B