Si špecialista v oblasti procesnej bezpečnosti a BOZP? Tak hľadáme práve teba!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Malacky
Plavecký štvrtok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme podkutého špecialistu/špecialistku, prípadne metodika, pre procesnú bezepčnosť. Ak vieš analyzovať problémy a navrhovať efektívne riešenia a dokážeš metodicky usmerňovať a riadiť riziká v oblasti procesnej bezpečnosti a BOZP tak si na správnom mieste. A ak dokonca prijímaš výzvu rôznych technických zadaní a chceš doplniť fungujúci tím, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis :)

Aký by si mal byť?
- riadiaci typ (budeš riadiť riziká v oblasti procesnej bezpečnosti a BOZP),
- tak trochu kontrolór (budeš kontrolovať pracoviská a vykonávať rizikové analýzy, identifikovať nebezpečenstvá a navrhovať opatrenia, ktoré následne aj vyhodnotíš),
- a aj vyšetrovateľ (budeš vyšetrovať incidenty (Root Cause Analysis) a implementovať opatrenia).

Okrem toho budeš zodpovedať za prevencie pred ZPH, proces riadenia zmien (MoC) a spoluprácu so zahraničnými prevádzkami.

Ponúkaný plat

1400 - 2200 EUR

Upresnenie platových podmienok

(výsledná mzda závisí od seniority a skúseností kandidáta)

Benefity a ďalšie výhody

A aké sú ďalšie benefity, ktoré môžeš získať? No tých je neúrekom:
- motivujúce finančné ohodnotenie (fixná zložka a variabilná zložka, ročné odmeny v
závislosti od splnenia cieľov spoločnosti),
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, dopravu do zamestnania a regeneráciu pracovnej sily,
- sociálne výpomoci,
- príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti,
- zamestnanecké pôžičky,
- príspevky na materské školy/školy,
- školné pre deti zamestnancov,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť práce z domu - "Home office",
- platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“,
- príjemné a tvorivé pracovné prostredie,
- možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie,
- kvalitný vzdelávací program,
- zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou,
- zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov a nejaké tie ďalšie.

Dobré, nie? :)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v energetickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Hľadáme človeka, ktorý túto pracovnú pozíciu "povznesie" na vyššiu úroveň a poskytne nový pohľad na problematiku. Preto je nutné, aby si bol v procesnej bezpečnosti a BOZP naozaj profík s relevantnými skúsenosťami.

Samozrejmosťou sú:
- znalosť legislatívnych predpisov v oblasti HSE (prioritne bezpečnosť)
- skúsenosti v oblasti procesnej bezpečnosti
- znalosti v sektore oil&gas sú výhodou
- proaktívne riešenie, zmysel pre detail, systematickosť
- usilovnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
- ochota cestovať.

Ak hľadáš výzvu, silnú a stabilnú spoločnosť, kde môžeš realizovať svoje nápady a prinášať vlastné riešenia, neváhaj a pošli nám svoj životopis :)

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B