Šalovači - Rakúsko

21.06.2021 In Box Agency, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rakúsko
Pozícia / odvetvie: Murár, obkladač, Tesár
Ponúkaný plat (základná mzda): 15,37 EUR/hod.
15,37 €/hod. + za každý odpracovaný deň nezdanené diéty 26,40 € + 15 € príspevok na ubytovanie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre rakúsku firmu hľadáme tesárov a murárov, ktorí majú skúsenosti so šalovacími prácami hlavne so systémovým debnením DOKA/PERI a podobne, ale aj s klasickou metódou šalovania. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom jazyku, preto je potrebná taká znalosť jazyka, aby ste sa vedeli dohovoriť.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vaše CV v nemeckom jazyku kliknutím na - email alebo Reagovať na ponuku.
Kontaktovať nás môžete aj na tel.č. 0948 355 540

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- Vyučený murár alebo dlhoročná prax
- Nemecký jazyk na úrovni dorozumenia sa na stavbe
- Prax minimálne 1 rok
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí