Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme pracovníkov na všetky oddelenia automobilky - mesačná mzda až 1170€ - nástup rovno do kmeňa, zmluva na dobu neurčitú - firemná doprava zo širokého okolia

TRANSFER International Staff k.s.24.07.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme pracovníkov na pozície ako karosáreň, lakovňa, montáž aj kvalita. Práca je na výrobnej linke podľa stanovených predpisov a pokynov nadriadeného.
Práca je vhodná pre každého kto je odhodlaný manuálne pracovať, pracovať v takte, kto je spoľahlivý, manuálne zručný a má cit pre detail.
Pracovná ponuka zahŕňa kompletné zaučenie na pracovnú pozíciu.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu.

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda od 905€ + bonus až 15% + príspevok na dopravu 20€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- po prijatí do práce sa stávate KMEŇOVÝM ZAMESTNANCOM
- ZMLUVA NA DOBU NEURČITÚ
- výška základnej mzdy rastie s Vašimi skúsenosťami
- UBYTOVANIE (min. vzdialenosť 70km od Nitry)
- DOPRAVA ZABEZPEČENÁ ZO ŠIROKÉHO OKOLIA (Topoľčany, Partizánke a iné ...)
- MESAČNY BONUS 5-15%
- 13. PLAT
- ZÁKONNÉ PRÍPLATKY
- ZAMESTNANECKÉ BENEFITY
- PRÍSPEVOK DO DDS 3%
- MODERNÉ PRACOVNÉ PROSTREDIE

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis - každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť v automotive veľkou výhodou

- spoľahlivosť

- manuálna zručnosť

- cit pre detail

- samostatnosť

- dochvíľnosť

- ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Mgr. Nikola Beriacová
Tel: 421948942345