custom-banner

TEST OPERÁTOR 12h - LCD televízorov v Nitre *pre ženy* možný nástup 19.5.2021 /ubytovanie, zálohy/

12.06.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Nitra
Pozícia / odvetvie: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 803 EUR
základný plat 4,92490 / h - t.j. 803 EUR/mesiac + dochádzková prémia vo výške 110€ + výkonnostný bonus do výšky 55€ = celková mzda 968,-€

+ príplatky za nepretržitú prevádzku
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- testovanie dosiek plošných spojov na testovacích zariadeniach,
- zodpovednosť za plnenie výrobných noriem, dodržiavanie pracovných postupov

Benefity a ďalšie výhody:

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné formou stravovacej karty Edenred
- možnosť záloh
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie 1,20 € / noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená /mesačník cca 20,- E/
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Viac ponúk na:
Informácie a bezplatná registrácia na:
kontakt: +421 917 839 697 / 0800 500 520

Informácie pre uchádzača:

• testy – jednoduché matematické, logické úlohy,
• testy zručnosti - šróbovanie, pripájanie konektorov, priraďovanie kódov/

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika
www.e-personal.eu

Kontaktné údaje:

Mgr. Martina Šípošová
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0917 839 697