custom-banner

Nástup ihneď do kmeňa na dobu neurčitú. Práca v Nitre s platom 1170€ + ubytovanie a doprava zabezpečená!

13.06.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Banská Bystrica, Šaľa, Topoľčany; Banská Štiavnica, Dunajská Streda, Hlohovec, Komárno, Lučenec, Nitra, Nové Zámky, Piešťany, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): základná mzda 905€ / 935€ + motivačná odmena do výšky 15% + zákonné príplatky + 13.plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na 2 zmeny na výrobnej linke - voľné pozície v prevádzkach: karosárne, montáže, lakovne a kvality - moderné pracovné prostredie Plné zaškolenie v Tréningovej akadémii, kde zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady.

Benefity a ďalšie výhody:

- nástupná mzda 905€ / 935€ ( v závislosti od skúseností) - motivačná odmena do výšky 15% (1. mesiac 5%, 2. mesiac 10%, od 3. mesiaca 15%) - zmluva na dobu neurčitú - 13. plat - zákonné príplatky - DOPRAVA ZADARMO z rôznych okolitých miest aj obcí (ak sa rozhodnete pre inú dopravu do/z práce, dostanete príspevok vo výške 20 EUR mesačne) - stravovanie len za 1 EUR - možnosť UBYTOVANIA (ak bývate nad 70 km od Nitry môžete využiť ubytovanie v blízkosti závodu so zabezpečenou bezplatnou dopravou z/do práce) - 300 EUR ročne na svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť - pracovitosť - zodpovednosť, spoľahlivosť - zmysel pre detail - ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Petra Bírová
Tel: 421948186912