Vaša práca
je naším poslaním.

Nástup ihneď do kmeňa na dobu neurčitú. Práca v Nitre s platom 1170€ + ubytovanie a doprava zabezpečená!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na 2 zmeny na výrobnej linke
- voľné pozície v prevádzkach: karosárne, montáže, lakovne a kvality
- moderné pracovné prostredie Plné zaškolenie v Tréningovej akadémii, kde zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 905€ / 935€ + motivačná odmena do výšky 15% + zákonné príplatky + 13.plat

Benefity a ďalšie výhody

- nástupná mzda 905€ / 935€ ( v závislosti od skúseností) - motivačná odmena do výšky 15% (1. mesiac 5%, 2. mesiac 10%, od 3. mesiaca 15%) - zmluva na dobu neurčitú - 13. plat - zákonné príplatky - DOPRAVA ZADARMO z rôznych okolitých miest aj obcí (ak sa rozhodnete pre inú dopravu do/z práce, dostanete príspevok vo výške 20 EUR mesačne) - stravovanie len za 1 EUR - možnosť UBYTOVANIA (ak bývate nad 70 km od Nitry môžete využiť ubytovanie v blízkosti závodu so zabezpečenou bezplatnou dopravou z/do práce) - 300 EUR ročne na svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť
- pracovitosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- zmysel pre detail
- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie