custom-banner

Mechanik automatizačných zariadení

17.05.2021 SLOVNAFT, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava - Vlčie hrdlo
Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Elektromechanik, Elektrotechnik, Konštruktér, Obsluha energetických zariadení, Opravár, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
priemerný mesačný príjem vo výške 1 320€, z toho garantovaná hrubá mesačná mzda vo výške 950€ + 70€ príplatok
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Koho hľadáme?

Hľadáme technicky mysliacich kolegov so zodpovedným prístupom k práci, konštruktívnym prístupom k riešeniu úloh, ktorí dokážu pracovať samostatne, no zároveň sú tímovými hráčmi a sú ochotní sa naďalej vzdelávať.

Hlavnou zodpovednosťou je oprava a údržba automatizačných zariadení (vysielače, prevodníky, regulátory, regulačné armatúry), konfigurácia, kalibrácia a diagnostika automatizačných zariadení a jednoduché montážne práce v oblasti automatizačnej techniky.

Ako u nás môžete využiť svoje znalosti?

Na pozícii Mechanik automatizačných zariadení bude Vašou úlohou:
• vykonávať opravy a údržbu automatizačných zariadení
• pracovať so špecializovanými zariadeniami pre komunikáciu, konfiguráciu a diagnostiku automatizačných zariadení (meracie prístroje, komunikátory, priemyselne PC a iné)
• vykonávať činnosti s ručným náradím (vŕtačky, brúsky, momentové kľúče a iné)
• pracovať s jednoduchou technickou dokumentáciou -výkresy, revízne správy, normy, schémy
• vykonávať jednoduchú administratívnu činnosť (denníky, pracovné povolenia)

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:

• prácu v jednej z najlepších rafinérií EÚ,
• prácu v 100%-tnej dcérskej spoločnosti najatraktívnejšieho zamestnávateľa v slovenskom priemysle za roky - 2017,2018, 2019, druhé miesto za rok 2020
• odborný rast spojený so zvyšovaním mzdy
• priemerný ročný príjem vo výške 15 900€

Zamestnanci majú okrem stabilnej práce k dispozícií aj množstvo finančných a nefinančných benefitov:

• príspevok na dopravu do zamestnania 240 eur/ročne,
• pestrú ponuku jedál s doplatkom zamestnanca od 0,95 eura,
• finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity v ročnej výške 1596€
• nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v Pro Care
• možnosť bezplatného využitia športovísk (plaváreň, sauna, tenisové kurty a pod.)
• ročný príspevok vo výške 50€ do novovybudovaného Slovnaftrelax centra
• možnosť ubytovania v blízkosti Slovnaftu,
• príspevok pri narodení dieťaťa, jasle a materskú škôlku s príspevkom zamestnávateľa,
• príspevok pre darcov krvi a na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Čo očakávame ?
• úplné stredoškolské vzdelanie elektrotechnického resp. automatizačného zamerania
• platná Vyhláška 508/2009 Z.z., par. 21, rozsah NN
• znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
• prax v odbore - 2 roky výhodou

Výhodou pre uchádzača je
• platná Vyhláška 508/2009 Z.z., par. 22 resp. 23, rozsah NN s nebezpečenstvom výbuchu
• vodičské oprávnenie skupiny B - aktívny vodič
• skúsenosť v oblasti meracej a regulačnej techniky