Hľadáme manažéra. Zákadný fixný plat 1500 Eur plus odmeny.

10.06.2021 Damonson production
Miesto práce: Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Pozícia / odvetvie: Obchodný riaditeľ, Vedúci obchodnej skupiny, Vedúci odbytu, Vedúci oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
Samozrejmé sú pravidelné bonusy a zvyšok už nastavíme podľa schopností a výsledkov.
Termín nástupu do práce: od 24.5.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou tvojej práce bude starať sa o klientov ale aj o vlastný tím.
Klienti od nás chcú veľa a my im to dávame ale ty ako manažér tímu budeš hlavne pracovať na tom, aby tvoje oddelenie naozaj fungovalo.
Nezáleží na tom, či máš skúsenosti.
My hľadáme schopnosti a dlhodobú spoluprácu.

Benefity a ďalšie výhody:

Progresívne a inovatívne praktiky.
Pilotný program 4 dňového pracovného týždňa, čiže 3 dni víkendu.
Dostaneš kanceláriu a celým procesom ťa prevedú profesionáli, ktorí majú na práci len pozornosť pre teba.

Informácie pre uchádzača:

Uchádzači prejdú 3 kolami výberu.
1. Telefonický pohovor
2. Osobný alebo online pohovor s riaditeľom
3. Finálne rozhodnutie aj zo strany uchádzača

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Hľadáme komunikatívnosť a cieľavedomosť. Na konci roka otvárame pobočku vo Viedni a v Budapešti a hľadáme ľudí, ktorý sa chcú na tomto podieľať.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme spoločnosť, ktorá popiera doteraz zažité predsudky. Pracujeme v oblasti poradenstva a momentálne nám v našej práci hlavne čo ohľadom právneho zastrešenia pomáha najväčší korporát v Európe, OVB. Nemúíte sa báť že budete volať svojim kamarátom z FB. My nato máme naše postupy z marketingu takže klienti sa hlásia a my ich nehľadáme. Tvojou úloho bude sa o nich starať tak dobre ako len dokážeš v rovnováhe s tvojim svedomím a zároveň aj našim.

Oblasť pôsobenia:

Vedenie firiem

Adresa:

Damonson production
Seberíniho 1765/9
Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Miro Damonson
Seberíniho 1765/9, Bratislava - mestská časť Ružinov, 82103, Slovenská republika
Tel: 0915508327