Stavebný technik

25.06.2021 SKELETON, a. s.
Miesto práce: Práca si vyžaduje cestovanie
Bratislavský kraj
Pozícia / odvetvie: Stavebný technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1800 EUR
Pracovná pozícia zahŕňa viacero mzdových stupňov.
Práca je možná aj na živnosť.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Vymeriavanie
• Výpočet potrebného množstva betónu a ostatného materiálu – objednávka na
základe už vypracovaného harmonogramu stavbyvedúcim
• Preberanie materiálu
• Kontrola a evidencia dodacích listov
• Príprava a tlač výkresov pre subdodávateľov
• Riešiť operatívne problémy na zverenom úseku
• Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, technologických postupov
• Zodpovednosť za vydaný materiál a náradie zo stavebného skladu
• Vedenie príslušnej dokumentácie
• Ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
Chceme, aby zamestnanci každý deň chodili radi do práce a spokojní sa vracali domov.

V práci sa o Vás postaráme:
• ubytovanie zabezpečené vo firemných bytoch hradené spoločnosťou,
• firemné motorové vozidlo na pracovné účely a dopravu z firemného bytu na stavbu a
• mobilný telefón vrátane firemného telefónneho čísla,
• kompletné pracovné pomôcky a vybavenie,
• kompletné OOPP,
• fruit day,
• káva/čaj,
• spoločné prehliadky nami realizovaných stavieb,
• firemné teambuildingy,
• priateľský firemný kolektív.

Vážime si vzájomnú spoluprácu:
• individuálny prístup,
• kariérny rast,
• platené narodeninové voľno,
• narodeninová poukážka,
• pozornosť pri výročí pôsobenia vo firme,
• komplexná zdravotná prehliadka,
• Vianočné prekvapenie

Rodinná pohoda:
• sick day,
• deň detí pre zamestnancov spoločnosti,
• Mikuláš a vianočné prekvapenie,
• darček pri narodení dieťaťa/ uzatvorení manželstva

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - základy

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť SKELETON, a.s. vznikla v roku 2012 pôvodne pod právnou formou podnikania spoločnosť s ručením obmedzeným. Neskôr sa spoločnosť pod vplyvom skúseností z oblasti realizácie monolitických železobetónových konštrukcií, kvalitného ekonomického, obchodného a výrobného tímu pretransformovala na akciovú spoločnosť s aktuálne pevným a stabilným postavením na stavebnom trhu. Spoločnosť sa tiež venuje generálnej dodávke stavebných diel, či realizácii vlastných projektov.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Adresa:

SKELETON, a. s.
Nové záhrady I 13A
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lucia Švábiková
Nové záhrady I 13A, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0914340227