Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

BRIGÁDNIK - CENTRUM MESTA, BRATISLAVA

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

HĽADÁŠ brigádku popri škole?

Ak je to tak, SI na správnom mieste, pretože TI ponúkame príležitosť stať sa jedným z NÁS na pozícii prevádzkový zamestnanec s možnosťou PRACOVAŤ v čase od 7:00 do 02:00.

STANEŠ SA súčasťou skvelého KOLEKTÍVU ĽUDÍ, ktorí sú priateľskí, komunikatívni, PRACOVITÍ, ochotní a hlavne tímoví.

Na pozícii prevádzkový zamestnanec sa NAUČÍŠ takmer VŠETKO
o našej firme, ako sa pripravujú jednotlivé PRODUKTY, aké štandardy sa pritom používajú.
Takisto sa NAUČÍŠ prácu na pokladni, ako správne obslúžiť našich HOSTÍ a hlavne spoznáš MNOŽSTVO nových a skvelých ĽUDÍ.

Ak MÁŠ chuť zistiť, čo je v TEBE a CHCEŠ vyskúšať
kariéru v McDonald´s SMELO do toho.

V našej firme začínalo mnoho úspešných ľudí, ktorí si prešli naším prepracovaným tréningovým systémom.
Ak MÁŠ chuť na SEBE pracovať a RÁSŤ, tak môžeš byť behom jedného roka aj na manažérskej pozícii a VIESŤ ĽUDÍ na zmene.

Upresnenie platových podmienok

Mzda pre študentov počas zaškolenia:

= základná zložka mzdy 3,583€/HOD
+ príspevok na uniformu 1,20€/HOD

+ príplatok za prácu po 22:00 1,43€/HOD
+ príplatok za SVIATOK 100% z minimálnej mzdy
+ príplatok za SOBOTU 1,79€/HOD
+ príplatok za NEDEĽU 3,58€/HOD

Benefity a ďalšie výhody

- Flexibilný pracovný čas
- ZĽAVA NA JEDLO vo výške 50% a 30% v McCafé
- Zamestnanecká karta s finančnými výhodami v našich reštauráciách a aj u iných externých partnerov na celom Slovensku
- Možnosť kariérneho rastu v jednej z najúspešnejších spoločností na svete
- Bezplatné poskytnutie uniformy
- Motivačné akcie spravidla 1x za mesiac (napr. bowling, divadlo, kino, motokáry a iné.)
- Ovocie, sušienky, čaje zadarmo v dennej miestnosti pre zamestnancov
- Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
- Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
- Pravidelné súťaže pre zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
študent strednej školy
študent vysokej školy
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- spoľahlivosť
- zdvorilé a príjemné vystupovanie k naším HOSŤOM i medzi sebou navzájom
- chuť učiť sa nové veci
- zmysel pre tímovú prácu
- zodpovedný prístup
- chuť komunikovať so zákazníkmi
- dobrú náladu
- odvahu – všetko potrebné vás naučíme

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.