Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Technik údržby so mzdou od 1300€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Pozícia / odvetvie

Výroba; Inžinier údržby

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuj v stabilnej spoločnosti v oblasti automatizácie a robotike a maj na starosti ich údržbu. Hľadáme človeka, ktorý vie pracovať s robotikou Mitsubishi, Fanuc, ABB a riadiacimi systémami PLC SIMATIC. V prípade, že nemáš tieto skúsenosti ale máš chuť pracovať a rád sa učíš nové veci, pošli nám svoj životopis.
Tvoje úlohy budú:

- budeš inštalovať nové linky ( vrámci zaškoľovania)

- budeš zavádzať nové roboty, PLC automatizačné systémy do chodu prevádzky

- proaktívne zamedzovať možným chybám

- technická podpora výrobných liniek

- upravovanie PLC systémov

- sledovanie efektívnosti výrobných zariadení, zber dát a následné zlepšovanie       produktivity  a znižovanie nákladov

- objednávanie náhradných dielov podľa potreby výroby a ich dokumentácia v systéme

- úprava trajektórií

Upresnenie platových podmienok

od 1300€ až do výšky 1635€

Benefity a ďalšie výhody

- minimálna výška mzdy je 1300€
- mesačné osobnostné ohodnotenie až do výšky 15%
- bonus za dochádzku 35€
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- príspevky zo sociálneho fondu
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 150€
- čisté pracovné prostredie
- možnosť kariérneho rastu
- dobrý pracovný kolektív, ktorý ti v prípade núdze pomôže
- práca od pondelka do piatku
- berieme aj absolventov, ktorí sa chcú učiť nové veci

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (expert - C2)

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie technického zamerania

- požadovaná prax 1 rok na obdobnej pozícii

- aktívna znalosť anglického jazyka

- schopnosť pracovať v tíme

- práca v programoch MS office, HW

- vodičský preukaz skupiny B

- vyhláška 718 (spôsobilosť v elektrotechnike) §22 (Vyhláška §23)

- ochota pracovať na 3 zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie