Vedúci výroby

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1 800€ (výsledná výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:

Medzinárodná spoločnosť venujúca sa návrhu a výrobe polyetylénových potrubí hľadá vysoko organizovaného a technicky zmýšľajúceho vedúceho výroby s aktívnou znalosťou anglického jazyka a s praxou z výrobného prostredia, ideálne so skúsenosťami s extrúziou plastov.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Vašou náplňou práce bude:

Zodpovednosti za riadenie ľudských zdrojov

- plánovanie, koordinovanie a kontrola pracovných aktivít svojho tímu
- školenie a motivácia pridelených pracovníkov

Zodpovednosti za riadenie pracovného procesu
- koordinácia celého oddelenia, aby bol plnený plán výroby
- koordinácia aktivít pre výmenu strojov, stanovovanie priorít pre technicko-výrobnú údržbu
- riešenie vzniknutých situácií vo výrobe
- vytvára plán výroby v spolupráci s oddelením logistiky, nákupu a výrobným riaditeľom
- zodpovednosť za priame používanie zariadení a strojov za základe výrobného programu v súlade so stanovenými štandardmi
- identifikácia potrieb pre vstupný materiál a pomocný materiál
- navrhuje a hlási všetky potrebné akcie pre zlepšenie výroby
- ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

Zodpovednosť za BOZP a PO

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilná a dlhodobá spolupráca v rodinnej firme
- príjemná pracovná atmosféra
- motivujúce finančné ohodnotenie
- jednozmenná prevádzka

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Všeobecne požadované znalosti:

- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom podmienkou
- VŠ vzdelanie technického smeru

- výborné komunikačné, riadiace a organizačné zručnosti
- aktívny prístup, odolnosť voči stresu a zmysel pre detail
- technické, logické a strategické myslenie
- znalosť výrobných procesov a skúsenosti z oblasti extrúzie plastov
- prax na pozícii vedúceho výroby min. 3 roky

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (expert - C2)