Operátor výroby

13.05.2021 NATURAL, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Spišská Nová Ves, Radlinského 20, 052 01
Spišská Nová Ves
Pozícia / odvetvie: Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
fixný plat + odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha jednoduchých výrobných zariadení
- výroba vitamínov a výživových doplnkov
- nastavovanie výrobných strojov
- balenie, etiketovanie a miešanie produktov
- príprava produktov na expedíciu
- práca so strojmi - technické zameranie

Benefity a ďalšie výhody:

- práca na trvalý pracovný pomer s 3-mesačnou skúšobnou lehotou
- možnosť kariérneho rastu
- práca v kolektíve
- 30 % zľava na vitamíny a výživové doplnky
- odmeny za dobrý výkon

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite svoj životopis kliknutím na - email
Po posúdení Vášho životopisu Vám zašleme na vyplnenie dotazník a test. Posledným kolom výberového procesu je osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Od kandidáta vyžadujeme:
- tímovú prácu
- manuálnu zručnosť
- technickú gramotnosť
- precíznosť
- pozornosť
- spoľahlivosť