Vaša práca
je naším poslaním.

Automobilka v Nitre hľadá operátorov výroby s nástupom do kmeňa a zmluvou na dobu neurčitú. Plat až 1170€! UBYTOVANIE zabezpečené!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a presne definovaných procesov

- voľné pozície v prevádzkach: karosárne, lakovne, montáže a kvality

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 905€ - 935€ + motivačná odmena do výšky 15% + zákonné príplatky + 13.plat

Benefity a ďalšie výhody

- nástupná mzda 905€ - 935€ (v závislosti od skúseností)
- motivačná odmena do výšky 15%
- zmluva na dobu neurčitú
- 13. plat
- zákonné príplatky
- stravovanie len za 1 EUR
- ubytovanie zabezpečené
- doprava z ubytovania zadarmo
- 300 EUR ročne na svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy
- príspevok na DDS

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak máte záujem o prácu, neváhajte a pošlite svoj životopis. Ak by Vám nevyhovovala táto ponuka, máme množstvo iných.

Nájdeme Vám prácu podľa Vašich predstáv.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- pracovitosť

- zodpovednosť, spoľahlivosť

- zmysel pre detail

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie