custom-banner

Výpomoc v supermarkete - práca vhodná pre študentov (18r.+) alebo popri zamestnaní

13.06.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Prešovský kraj; Okres Prešov
Pozícia / odvetvie: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,86 €/h brutto + stravné lístky ( 3,83 €) + príplatky podľa ZP
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných a dynamických ľudí, na výpomoc v supermarkete.
Práca zahŕňa:
- pomocné práce s tovarom (doklad chladných vyrobkov)

Benefity a ďalšie výhody:

- zmluva na TPP
- stravné lístky

Skvelá príležitosť pre študentov alebo pracujúcich, ktorí si chcú privirobiť .

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosť s prácou v obchode