custom-banner

Zvárači MAG - Nemecko (nemecká pracovná zmluva)

12.05.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nemecko, Heilbronn
Nemecko; Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie: Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 2850 EUR
11,50 x 169 = 1.943,50 € Brutto = 1.400,06 € Netto +
169 x 7 = 1.183 € Netto
za 40 hodín týždeň spolu 2.583,06 Netto - cca. 600 € ubytovanie =
1.983,06 Netto/mesiac
Termín nástupu do práce: od 17.5.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:
obsluha prevádzkových a zvaracích robotov + kontrola výrobkov a ručné dozvarovanie, nemecká pracovná zmluva

Ubytovanie je vybavené firmou, hradené do prvej výplaty firmou a následne odpočítané z výplaty. Po prvej výplate si už zamestnanec hradí ubytovanie sám. Ubytovanie je jedna izba, dvaja na izbe cca od 17€ - 21 € / deň, kuchynka k dispozícii, wi-fi, práčka.

Zamestnanec dostáva tiež po prvom odpracovanom týždni zálohu 100 € týždenne do prvej výplaty, ktorá bude tiež z výplaty odpočítaná.

Dopravu si hradí zamestnanec - nutné vlastné auto /na prepravu z ubytovania na pracovisko/

Viac informácií
0915 663 240 / bezplatná infolinka 0800 500 202

Nemecké jazykové znalosti min. A2, pri partii dvoch pracovníkoch,stačí u jedného A1
Zvárací certifikát
vlastné auto

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno