custom-banner

Baví ťa elektrika? Hľadáme elektromechanika (aj bez vyhlášky - vyškolíme!) (Ref. č.: 11-9-36190/PF)

12.06.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
Okres Nové Mesto nad Váhom
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika
Ponúkaný plat (základná mzda): 770 EUR
770 - 870 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Baví ťa elektrika ale nemáš kvalifikáciu alebo skúsenosti? Poď k nám! Vyškolíme ťa a získaš cenné skúsenosti v elektrotechnickom priemysle!
Tvojou prácou bude:
- príprava montážnych dielov podľa dokumentácie
- zapájanie jednotlivých komponentov podľa dokumentácie a výrobnej objednávky
- vizuálna kontrola všetkých zapojených komponentov
- práca s technickou dokumentáciou a s príslušnou výrobnou objednávkou
- vyhláška paragraf 21 výhodou
- znalosť čítania technickej dokumentácie PODMIENKOU

Benefity a ďalšie výhody:

- profesionálny rozvoj, možnosť získania skúseností a vyhlášky podľa §21, §22, §23
- nárast mzdy v závislosti od aktuálnej vyhlášky
- možnosť bezplatného ubytovania
- možnosť príspevku na dopravu
- dochádzkový bonus 50 €
- výkonnostný bonus 50 €
- 7,5 hodinový pracovný čas, práca na 2 zmeny (ranná a poobedná)
- možnosť SL alebo stravovania sa v závodnej jedálni

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- vzdelanie strojárskeho zamerania,
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
- manuálna zručnosť, samostatnosť,
- ponuka vhodná aj pre absolventov SŠ,
- ochota pracovať na zmeny,