#TsmeMy

    Telekom Doma – obchodný reprezentant pre vykonávanie zákazníckej starostlivosti Bardejov

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bardejov

    Pozícia / odvetvie

    Obchodník, predajca

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Pre nášho partnera Spoločnosť Manuvia, s.r.o. obsadzujeme pozíciu obchodný reprezentant pre vykonávanie zákazníckej starostlivosti

    aktualizácia zákazníckej databázy ST
    realizácia stretnutia so zákazníkmi na základe pridelenej databázy
    aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
    poradenstvo pre zákazníkov
    pomer práce, terén 70% - kancelária 30%
    ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY
    Telekom Doma je nadštandardná služba, ktorá prináša zákazníkom novú úroveň obsluhy v pohodlí domova. Zákazníci nemusia nikam chodiť a čakať. Profesionálny tím Osobných predajcov najlepšie pozná lokálne technológie a má pre zákazníkov najvýhodnejšie riešenia. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na serióznosť silnej značky a rýchlosť inštalácie. A to všetko u nich Doma!

    Dovoľujeme si upozorniť vážených uchádzačov, že obsadzovaná pracovná pozícia je pre nášho autorizovaného partnera Manuvia, s.r.o. , ktorý ponúka nasledovné výhody:

    zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
    nadpriemerné platové ohodnotenie
    firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné
    vyžitie)
    podpora zo strany ST ( mobilný telefón + tablet s 10 GB Internetom )
    úplné know-how a osobitý prístup
    všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
    služobný automobil ( po zaškolení aj na súkromné účely )

    Ponúkaný plat

    1000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Priemerná mesačná mzda od 1400€

    Benefity a ďalšie výhody

    vyžitie)

    Termín nástupu do práce

    od 13.5.2021

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok, živnosť

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    základné vzdelanie

    Všeobecne požadované znalosti

    komunikácia
    prozákaznícky prístup
    cieľavedomosť
    prax v oblasti obchodu

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B