Telekom Doma – obchodný reprezentant pre vykonávanie zákazníckej starostlivosti Žilina

12.05.2021 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho partnera Spoločnosť Manuvia, s.r.o. obsadzujeme pozíciu obchodný reprezentant pre vykonávanie zákazníckej starostlivosti

aktualizácia zákazníckej databázy ST
realizácia stretnutia so zákazníkmi na základe pridelenej databázy
aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
poradenstvo pre zákazníkov
pomer práce, terén 70% - kancelária 30%
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY
Telekom Doma je nadštandardná služba, ktorá prináša zákazníkom novú úroveň obsluhy v pohodlí domova. Zákazníci nemusia nikam chodiť a čakať. Profesionálny tím Osobných predajcov najlepšie pozná lokálne technológie a má pre zákazníkov najvýhodnejšie riešenia. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na serióznosť silnej značky a rýchlosť inštalácie. A to všetko u nich Doma!

Dovoľujeme si upozorniť vážených uchádzačov, že obsadzovaná pracovná pozícia je pre nášho autorizovaného partnera Manuvia, s.r.o. , ktorý ponúka nasledovné výhody:

zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
nadpriemerné platové ohodnotenie
firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné
vyžitie)
podpora zo strany ST ( mobilný telefón + tablet s 10 GB Internetom )
úplné know-how a osobitý prístup
všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
služobný automobil ( po zaškolení aj na súkromné účely )
Ponúkaný plat (základná mzda):
1000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Priemerná mesačná mzda od 1400€
Benefity a ďalšie výhody:
vyžitie)
Termín nástupu do práce:
od 13.5.2021
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok, živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
komunikácia
prozákaznícky prístup
cieľavedomosť
prax v oblasti obchodu
Vodičský preukaz:
skupina: B