Čašník

12.05.2021 MALEWILL s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Malewill cafe, Primaciálne námestie
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
Mzdu tvorí základná platová zložka + ak sú dodržané povinnosti zamestnanca a požadovaný cieľ splnený.
Prvý mesiac 4,50€, po zapracovaní 5€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príjmeme do kaviarne/ baru v centre starého mesta šikovných čašníkov/ čašníčky ktorý chcú zarábať peniaze a vedia robiť. Starať sa o svoj rajón. Možnosť kariereho rastu na floor manažéra v prípade predpokladov vedenia tímu. Alebo presun do väčšej prevádzky, tak tiež v starom meste.

Benefity a ďalšie výhody:

Príjemne pracovne prostredie vytvára krásna záhrada priamo v centre mesta. Stabilné pracovne miesto, v prípade znovu zatvorenia prevádzok máme okienkový predaj aj donášku. A otvárame kuchyňu aj novú prevádzku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno