custom-banner

Pracuj v KMENI a zarob si až 1170€! DOPRAVA a UBYTOVANIE zabezpečené!

21.06.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Košice; Liptovský Mikuláš, Nitra, Rimavská Sobota, Sabinov, Stropkov, Svidník, Vráble, Vranov nad Topľou
Pozícia / odvetvie: Výroba; Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 905-935€ + výrobný bonus až do výšky 140€ + zákonné príplatky = 1170€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu v prestížnej automobilke. Hľadáme pracovníkov do výroby na oddelenia montáže, karosárne, lakovne a kvality. Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa štandardov kvality a presne určených procesov. Ak dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny a spoľahlivý a venovať pozornosť detailom, tak ste pre nás vhodným kandidátom. Pracovná pozícia operátora výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu. Všetko vás naučíme a v našej tréningovej akadémii zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia. Pracovné zmeny závisia od jednotlivého strediska.

Benefity a ďalšie výhody:

- výrobný bonus až do výšky 15%
- 13. plat
- príspevok na dopravu
- sociálny program
- ubytovanie
- práca v kmeni spoločnosti
- stravovanie len za 1 euro v našej jedálni
- zmluva na dobu neurčitú
- výška príplatkov za nadčasy vyššia ako udeľuje zákon
- zabezpečená doprava do práce z okolitých miest a obcí
- v prípade nevyužitia našej dopravy, príspevok na dopravu 20€
- zabezpečujeme pracovné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- prax vo výrobe výhodou
- ochota pracovať na zmeny
- odolnosť voči stresu
- schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Karol Korba
Tel: 421948343932