Hľadáme skúseného nástrojára /lisovacie nástroje, lisovanie za studena, automotive sektor/, aktívneho užívateľa Solidworks, veľká výhoda Aj pokročilá.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme kandidáta s praxou, najlepšie z prostredia automotive, automatizované a manuálne lisy -  zváračky, skúseného s konštrukciou a opravou nástrojov, ovládajúceho prácu v programe Solidworks, angličtina na pokročilej úrovni výhodou.

Ponúkame prácu v medzinárodnom prostredí švédskeho výrobného koncernu.

Jedná sa o lisovanie plechu za studena do hrúbky 5 mm, šírka do 1000 mm, automatické lisy sú od 100 - 630 t.

Hl. pracovná náplň:

  • Schvaľovanie strip layoutov a konštrukcii nástrojov a prípravkov u nových projektov
  • Konzultácia vyrobiteľnosti lisovaných dielov
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Podieľa sa na FMEA procese
  • Zlepšovanie výrobných procesov
  • Zodpovedá za odstraňovanie problémov vo výrobnom procese
  • Zodpovedá za vytipovanie a odstránenie možných dôvodov prípadných reklamácií dielov
  • Zodpovedá za úpravu lisovacích nástrojov, tak aby boli rozmery lisovaných dielov v tolerancii
  • Podieľa sa na procese lisovania dielov a riešenia problémov a nedostatkov s tým súvisiacich
  • Analyzuje výsledky meraní lisovaných dielov
  • Udržuje a zlepšuje kvalitu lisovacích nástrojov
  • Zodpovedá za vytipovanie kritických náhradných dielov lisovacích nástrojov a prípravkov
  • Zodpovedá za výrobnú dokumentáciu náhradných dielov a lisovacích nástrojov
  • Zabezpečuje výrobu náhradných dielov lisovacích nástrojov a prípravkov
  • Zodpovedá za opravy a úpravy lisovacích nástrojov a prípravkov
  • Zabezpečuje konštrukciu jednoduchších prípravkov

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej medzinárodnej automotive spoločnosti
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- štvrťročné prémie - 20% z mesačnej mzdy
- dochádzkový bonus - 50 €/mesačne

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Všeobecne požadované znalosti:

- prax na pozícii nástrojára vo výrobnej spoločnosti /analýza chýb, výkresová dokumentácia, znalosť lisovania za studena, technicky zdatný,
  znalosť nástrojov/
- skúsenosti s konštrukciou, práca s 3D modelmi a jednoduchou opravou lisovacích nástrojov
- Solidworks
- Aj na pokročilej úrovni výhodou
- pracovná angažovanosť, zmysel pre detail a presnosť
- ukončené technické alebo strojárske vzdelanie
- skúsenosť s lismi od 100t - 630t

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vyššie odborné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B