Zamestnaj sa v čase krízy + ubytovanie zdarma + preplatený cestovný lístok / operátor výroby

11.05.2021 Manuvia a.s.

Miesto práce: Miesto výkonu práce: Skalica + ubytovanie zdarma
Slovenská republika; Bratislavský kraj, Trnavský kraj; Bratislava, Okres Skalica; Gbely, Holíč, Šaštín-Stráže, Skalica
Pozícia / odvetvie: Montážnik, montér, Operátor výroby, Robotník, Výrobný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,11 EUR/hod.
hodinová mzda 4.11€/hod. + bonusy a príplatky, možnosť zarobiť si až 1000 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 7

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca je zameraná na:

výrobu ložísk
ukladanie
odoberanie
montáž
logistiku
kontrolu

práca je v stoji a v takte
3 a 4 zmenná prevádzka – určuje klient

Benefity a ďalšie výhody:

ubytovanie zdarma
doprava zdarma
preplatený cestovný lístok po 5 odpracovaných zmenách
možnosť turnusov
stravné lístky
práca v čistom prostredí
hodinová mzda 4,11 € + bonusy a príplatky
možnosť zarobiť si až 1000 €

Informácie pre uchádzača:

Práca je možná aj na turnusy: 3 týždne práca, 1 týždeň doma