Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Montážny pracovník - 1150 € + 13. plat

TRANSFER International Staff k.s.04.12.2021

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Výroba; Montážnik, montér

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných montážnikov na prácu vo výrobe automobilov.
Náplň práce:

- vykonávanie práce podľa návodov

- práca na linke

- skladanie mechanických a elektrických častí vozidla

- možnosť zamestnať sa na rôznych pozíciách

- zmennosť závisí od pozície

- možnosť zamestnať sa aj na VZV

Upresnenie platových podmienok

905-935 základná mzda + zákonné príplatky + variabilná odmena 15% zo základnej mzdy + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- nástup priamo do kmeňa firmy
- zmluva na dobu neurčitú
- zaškolenie na pracovnú pozíciu (vhodné aj pre absolventa)
- ubytovanie po úspešnom pohovore
- preplatenie nákladov po úspešnom pohovore (vlak, autobus) - strava za 1 € na deň
- zabezpečené ubytovanie - zabezpečená doprava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- práca vhodná pre mužov aj pre ženy

- práca vhodná aj pre páry

- základné vzdelanie

- chuť pracovať

- skúsenosť s podobnou prácou výhodou

- zameranie na kvalitu odvedenej práce