Vaša práca
je naším poslaním.

Chceš pracovať ako kmeňový zamestnanec so zmluvou na dobu neurčitú? My ti túto možnosť poskytneme.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Obsadzujeme pozície v prevádzkach karosárne, lakovne, montáže a kvality. Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a presne definovaných procesov. Dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny/a a spoľahlivý/á a venovať pozornosť detailom je vám vlastné? Takéto schopnosti u nás určite dobre využijete.

Pracovná pozícia operátor/ka výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu. Radi vás všetko naučíme v našej Tréningovej akadémii. Spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia.

Ponúkaný plat

1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

935€ + výrobný bonus 140€ + zákonné príplatky až 100€ = 1170€

Benefity a ďalšie výhody

• zmluva na dobu neurčitú

• od začiatku ako kmeňový zamestnanec

• 13-sty plat

• ubytovacie možnosti v blízkosti závodu so zabezpečenou pohodlnou a bezplatnou dopravou z/do práce.

Cena za ubytovanie:
1. mesiac zadarmo
2. mesiac 50 EUR
3. mesiac 75 EUR
od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR.

• príplatky za nadčasy nad rámec Zákonníka práce

• stravovanie len za 1 EUR, široká ponuka výberu jedál, plne vybavené oddychové miestnosti so širokou ponukou nápojov a malého občerstvenia z automatov

• zabezpečená zvozová autobusová doprava z rôznych smerov z okolitých miest aj obcí, v prípade dochádzania vlastným autom príspevok vo výške 20 EUR mesačne

• ročne vám poskytneme 300 EUR na svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy.

• 3% zo súčtu vášho platu a kompetenčného príplatku na doplnkové dôchodkové poistenie a v plnej výške vám budeme hradiť životné a úrazové poistenie, ak sa pre ne rozhodnete

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie