Vaša práca
je naším poslaním.

Pracovná ponuka pre operátorov ihneď do kmeňového stavu spoločnosti s platom až 1170€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame prácu v prestížnej automobilke v Nitre.
Pracuje sa v trojzmennej prevádzke. Hľadáme pracovníkov do výroby na oddelenia montáže, karosárne, lakovne a kvality. Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa štandardov kvality a presne určených procesov.

Pracovná pozícia operátora výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu. Všetko vás naučíme a v našej tréningovej akadémii zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia.

Upresnenie platových podmienok

935€ + výrobný bonus 140€ + zákonné príplatky až 100€ = 1170€

Benefity a ďalšie výhody

- výrobný bonus až 15%
- 13. plat - príspevok na dopravu
- sociálny program
- ubytovanie
- práca v kmeni spoločnosti
- stravovanie len za 1 euro v našej jedálni
- zmluva na dobu neurčitú- výška príplatkov za nadčasy vyššia ako udeľuje zákon
- zabezpečená doprava do práce z okolitých miest a obcí
- v prípade nevyužitia našej dorpavy, príspevok na dopravu 20€
- zabezpečujeme pracovné oblečenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- prax vo výrobe výhodou
- ochota pracovať na zmeny
- odolnosť voči stresu
- schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie