Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj ako operátor výroby a zarábaj až 1170€! Zabezpečíme ti DOPRAVU a UBYTOVANIE!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame prácu v prestížnej automobilke v Nitre. Pracuje sa v trojzmennej prevádzke. Hľadáme pracovníkov do výroby na oddelenia montáže, karosárne, lakovne a kvality. Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa štandardov kvality a presne určených procesov. Ak dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny a spoľahlivý a venovať pozornosť detailom, tak ste pre nás vhodným kandidátom. Pracovná pozícia operátora výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu. Všetko vás naučíme a v našej tréningovej akadémii zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia.

Upresnenie platových podmienok

935€ + výrobný bonus 140€ + zákonné príplatky až 100€ = 1170€

Benefity a ďalšie výhody

- výrobný bonus až 15%
- 13. plat
- príspevok na dopravu
- sociálny program
- ubytovanie
- práca v kmeni spoločnosti
- stravovanie len za 1 euro v našej jedálni
- zmluva na dobu neurčitú
- výška príplatkov za nadčasy vyššia ako udeľuje zákon
- zabezpečená doprava do práce z okolitých miest a obcí
- v prípade nevyužitia našej dopravy, príspevok na dopravu 20€
- zabezpečujeme pracovné oblečenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- fyzická zdatnosť

- zodpovednosť

- prax vo výrobe výhodou

- ochota pracovať na zmeny

- odolnosť voči stresu

- schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie