Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Výrobný pracovnik v automobilke s platom až 1170€ a dopravou zadarmo!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava; Levice, Nové Zámky

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Vykonávanie práce podľa predpísaných pokynov vo výrobe

- Voľne pracovné pozície na oddelení: karosárne, lakovne, montáže a       kvality

- Práca na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých              štandardov kvality a presne definovaných procesov

- Práca v špičkovo vybavenom pracovnom prostredí

Upresnenie platových podmienok

mesačná mzda od 905 € + od 1. dňa mesiaca nasledujúceho po uplynutí 3-mesačnej skúšobnej doby 905 € + výrobný bonus 0 – 15 % tarifnej mzdy + 13. plat + príspevok na dopravu 20 €

Benefity a ďalšie výhody

• Hneď od začiatku získate zmluvu na dobu neurčitú • 13-sty plat • V prípade záujmu, ak bývate nad 70 km od Nitry, môžete využiť ubytovacie možnosti v blízkosti závodu so zabezpečenou pohodlnou a bezplatnou dopravou z/do práce. Cena za ubytovanie: 1. mesiac zadarmo, 2. mesiac 50 EUR, 3. mesiac 75 EUR a od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR. Radi vám poskytneme viac informácií, ak budete mať o uvedené služby záujem. • Výška príplatkov za nadčasy je vyššia ako vyžaduje zákon • Stravovanie len za 1 EUR. Počas prestávok si môžete oddýchnuť alebo sa občerstviť výberom zo širokej ponuky nápojov a malého občerstvenia z automatov, ktoré sú umiestnené v oddychových zónach. • Do práce sa môžete pohodlne dopraviť našou autobusovou dopravou, ktorá je zabezpečená na rôznych trasách z okolitých miest aj obcí. Ak sa rozhodnete pre inú dopravu do/z práce, poskytneme vám príspevok vo výške 20 EUR mesačne. • Ročne vám poskytneme 300 EUR na svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy. • 3% zo súčtu vášho platu a kompetenčného príplatku na doplnkové dôchodkové poistenie a v plnej výške vám budeme hradiť životné a úrazové poistenie, ak sa pre ne rozhodnete. • Budete pracovať v špičkovo vybavenom pracovnom prostredí, kde sa o našich zamestnancov staráme, aby mali čo najlepšie podmienky na prácu aj na oddych. Zabezpečenie kvalitného pracovného oblečenia na letné aj zimné mesiace je samozrejmosťou. • Váš rozvoj je pre nás dôležitý, preto ponúkame možnosť vzdelávania, školení aj kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie