custom-banner

HĽADÁME ŠIKOVNÝCH VODIČOV NA VZV ! PLAT AŽ 1097€! ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE! PRAVIDELNÉ ZÁLOHY !

14.06.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Partizánske, Šaľa, Senec, Trnava; Galanta, Hlohovec, Pezinok, Piešťany, Prievidza, Sereď, Žilina, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Logistik, Skladník, Vodič osobného vozidla, Zásobovač
Ponúkaný plat (základná mzda): 1097€ (základná mzda 830€+ VZV prémia 80€ + nočný príplatok 87€ zákonné príplatky + individuálna prémia 100€ príplatky za nadčasy, 13.plat, podiel na zisku)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- pracovná ponuka je na logistike
- obsluha vysokozdvižných vozíkov
- vykládka/nakládka kamiónov
- zásobovanie skladu
- napĺňanie vozíkov distribučných súprav

Benefity a ďalšie výhody:

- individuálna prémia až do výšky 220€
- VZV prémia vo výške 80€
- ubytovanie prvý mesiac ZADARMO od ruheho mesiaca (80€/mesiac)
- 40% príplatok za nadčas
- 13. plat.
- pravidelné zálohy
- zabezpečená strava v jedálni alebo možnosť objednania si stravu na prevadzku
- možnosť kariérneho rastu
- doprava zabezpečená (Šaľa, Galanta, Trnava, Senica, Hlohovec, Biely Kostol) -
- podiel na hospodárskom zisku

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948079864.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- platný preukaz VZV (W1)
- skúsenosť s prácou s VZV
-  samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, záujem o trvalé zamestnanie manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Magdaléna Kubaliaková
Tel: 421948079864