Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Výrobný pracovník v strojárskom priemysle s platom až 1100€ (aj s ubytovaním ZDARMA)!

TRANSFER International Staff k.s.04.12.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Ručné, manipulačné práce pri obsluhe hlavne CNC Fréz (vkladanie a vykladanie dielcov)

- Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielov

- Vizuálna kontrola opracovaných dielov

- Práca s posuvným meradlom (šublerou)

- Práca s technickou dokumentáciou

- Pravidelné zápisy do kontrolných hárkov

- Spolu s nastavovačmi zabezpečenie plynulého chodu výroby

- Zodpovedá a zabezpečuje poriadok okolo svojho pracoviska

Ponúkaný plat

850 EUR

Upresnenie platových podmienok

739€ základná zložka + príplatky za zmennosť + rizikový príplatok

Benefity a ďalšie výhody

- Základná mzda 739€ + variabilná zložka
- Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti
- Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť
- Stravovacie karty (3,83€ za každý odpracovaný deň)
- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí
- Príplatok za poobednú i nočnú zmenu
- Možnosť profesijného rastu
- Možnosť čerpať zálohy za každý odpracovaný týždeň
- V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na email: email alebo nás kontaktujte na tel. č.: +421948 941 805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- Matematická gramotnosť

- Manuálna zručnosť

- Ochota vycestovať za prácou

- Prax na podobnej pozícií veľkou výhodou

- Výborný zdravotný stav

- Zmysel pre detail