Vaša práca
je naším poslaním.

Montážny pracovník vo výrobe svetlometov. Bezplatná doprava aj ubytovanie!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- montáž svetlometov z jednotlivých dielov

- obsluha výrobných a montážnych liniek, zároveň aj
- vizuálna kontrola a balenie hotových svetlometov. -
- trojzmenná prevázka

- zaučenie na pozíciu

Upresnenie platových podmienok

Základná mzdy 700€ + variabilná zložka mzdy 13% + príplatky za zmennosť

Benefity a ďalšie výhody

- príplatky za prácu v noci, v sobotu a v nedeľu alebo sviatky
- odmena 13%
- 13. plat
- BEZPLATNÁ DOPRAVA zo širokého okolia / príspevok na dopravu
- BEZPLATNÉ UBYTOVANIE
- stravovanie v závodnej jedálni (výber zo 4 jedál s doplatkom 0,69€)
- možnosť záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie