Obsluha CNC strojov - Obrábanie kovov // Nemecká zmluva + PLNE HRADENÉ UBYTOVANIE // Kariérny rast

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Mesto : Schleusingen, Nemecko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    13,48 EUR/hod.
    ✅ Nástuplný plat : 11,72 € / hod. Brutto + príplatky

    ✅ Po 6. týždňoch : 13,48 €/ hod. Brutto + príplatky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Strojársky priemysel

Spoločnosť s viac ako 70 - ročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou vysokovýkonných elektromagnetov a magnetických ventilov a patrí dlhé roky medzi sto najinovatívnejších podnikov Nemecka.

HĽADÁME PRACOVNÍKOV, KTORÍ MAJÚ PRAX S OBSLUHOU CNC - FIRMA VÁS ZAŠKOLÍ NA PRÁCU NA KONTRÉTNYCH STROJOCH VO FABRIKE

Náplň práce (postupné zaučenie na mieste ) :
• Obrábanie kovov na CNC strojoch
• Kontrola chodu strojov, nastavenie korekcie odchýlok,
• Sledovanie opotrebenia nástrojov v strojoch a ich výmena, kontrolné merania súčiastok podľa plánu merania.

Jedná sa o prácu v montážnej hale.

Benefity a ďalšie výhody:

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ PRÍSPEVOK na ubytovanie vo výške 1€ za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti v Nemecku
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR
✅ Poskytujeme zálohy

Všeobecne požadované znalosti:

• Prax v obsluhe CNC strojov
• Zodpovednosť a manuálna zručnosť
• Čistý register trestov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)