Masérka do zabehnutého salónu v Bratislave

10.05.2021 ZDRAVÉ MASÁŽE

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava II
Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Fyzioterapeut, Masér
Ponúkaný plat (základná mzda): 12,00 EUR/hod.
Uvedená suma odmeny je orientačná. Ponúkame viacero možností odmeňovania. Konkrétna odmena bude predmetom dohody.
Termín nástupu do práce: od 1.7.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž, skrátený úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 30.6.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Úspešný masážny salón ZDRAVÉ MASÁŽE, špecializujúci sa na klasické, športové, relaxačné a liečebné masáže a terapie hľadá na doplnenie tímu masérku do svojej prevádzky v Bratislave. Preferovaná forma spolupráce je na dohodu, prípadne živnosť. Možnosť práce na čiastočný úväzok, t. j. popri štúdiu alebo iných aktivitách, prípadne aj cez víkendy. Uprednostňujeme kandidátku s praxou a vzdelaním alebo certifikáciou v oblasti masáží, nevylučujeme však ani spoluprácu so začínajúcou masérkou. Výška odmeny bude predmetom dohody, ponúkneme viacero možností na výber napr. podiel na tržbách a/alebo hodinová odmena 10-12€/hod. V prípade dlhšej praxe je možné výšku ponúkanej odmeny prehodnotiť.

Termín začiatku spolupráce je v mesiacoch máj až jún 2021 podľa dohody.

Viac informácií o našom salóne a ponúkaných službách nájdete na www.zdravemasaze.sk.

V prípadne záujmu nás prosíme kontaktuje cez stránku Kariera.sk alebo nám zašlite životopis aj fotografiou na našu emailovú adresu email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno