custom-banner

Elektromechanik- výrobná spoločnosť ! (Ref. č.: 2-10-36166/PF)

07.06.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žarnovica
Okres Žarnovica
Pozícia / odvetvie: Drevospracujúci priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 - 1400 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

- Vykonávanie plánovanej preventívnej a prediktívnej údržby
- Odstraňovanie elektrických porúch vrátane drobných mechanických opráv na výrobných strojných zariadeniach
- Orientácia v normách a technickej dokumentácii v elektrotechnike
- Dodržiavanie technologických postupov, kvality a záväzných pracovných noriem
- Vykonávanie mazania strojných zariadení počas TPM
- Kontrola strojných zariadení a mazacích miest strojov
- Udržiavanie stavu strojov v dobrých podmienkach pre bezproblémový chod
- Dodržiavanie zásad BOZP
- Práca v nepretržitej prevádzke na 4 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

- bonusy, benefity

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- prax na obdobnej pozícii vo výrobe min. 2 roky
- vyhláška 508/2009 §22
- ochota pracovať na zmeny