Vaša práca
je naším poslaním.

Absolventi pozor! Voľné pracovné miesta - Mzda až 920 € a doprava ZDARMA. Vhodná pre mužov aj ženy.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame stabilné zamestnanie vo výrobe svetlometov pre automobily. Práca v sebe zahŕňa prácu v takte na montážnej linke:

- oboznámenie sa s denným plánom výroby,
- sledovanie činnosti zariadenia, na ktorom sa činnosť vykonáva,
- samotná montáž svetlometov podľa normy a pracovných postupov,
- balenie hotových výrobkov,
- sledovanie kvality komponentov pred začatím a po skončení každej operácie,
- práca v 3 zmennej prevádzke (8 hod.).

Ak ste absolvent strednej školy je tu skvelá príležitosť zamestnať sa.

Upresnenie platových podmienok

623€ + 20% variabilná zložka mzdy + príplatky podľa zákonníka práce = 900 €

Benefity a ďalšie výhody

- výkonnostný bonus do výšky 65 €
- dochádzkový bonus do výšky 65 €
- príplatky podľa zákonníka práce za nadčas a nočnú prácu
- stravovanie v závodnej jedálni (doplatok zamestnanca - 0,90€)
- doprava zo smeru Prievidza aj Partizánske zabezpečená
- možnosť záloh

Výška konečnej mzdy závisí od každého zamestnanca individuálne, častokrát je vyššia ako jej hodnota uvedená v inzeráte.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pre viac informácií o tejto a iných pracovných ponukách ma môžete kontaktovať na tel. č. +421917131685.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Potrebná je len ochota pracovať na zmeny a dobrá motorika prstov. Radi Vás zaškolíme a pomôžeme nadobudnúť nové pracovné návyky.

- skúsenosť s prácou vo výrobe (výhodou no nie je to podmienkou!),

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie