custom-banner

Montážne práce v Považskej Bystrici na 3 zmeny

06.05.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Považská Bystrica
Považská Bystrica
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 770 EUR
+ 26% variabilná zložka
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- kontrola hotových jednotiek na výstupe montáže
- manipulácia s materiálom - príprava materiálu pre montážnu linku
- vykonávanie montážnych operácií na montážnej linke
- skúšanie zmontovaných hydromotorov na výrobnom testovacom stende
- práca na 3 zmeny /ranná,poobedná,nočná/

Benefity a ďalšie výhody:

- MOŽNÁ DOHODA NA MZDOVÝCH PODMIENKACH, ZÁVISÍ OD PRAC. SKÚSENOSTÍ A KVALIFIKÁCIE
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti,
- 2 dni dovolenky navyše+príplatky nad rámec Zákonníka Práce
- teplá strava na všetkých 3 zmenách v závodnej jedálni
- Doprava zabezpečená na všetky tri zmeny z miest: Nová Dubnica, Dubnica nad Váhom a Ilava. Rovnako z autobusovej a železničnej stanice v Považskej Bystrice do firmy tam a späť.

Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore.

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu zašlite svoj životopis. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- minimálne SOU strojárskeho smeru
- základy práce s PC
- skúsenosti s prácou v sklade a montážou
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- ochota učiť sa